NOVÁ SEZÓNA: JARO LÉTO ’24! OBJEVTE TRENDY >>>

Vyhledávání…

Béžová jarní bunda – přehled těch nejmódnějších modelů na jaro 2022 dostupných na MODIVO

1 min.

Nastal čas, kdy venku stoupá teplota a dny se prodlužují. Začátek jara je ideální čas na to podívat se po bundě na přechodné období, která Vás bude provázet během následujících měsíců. Zajímá Vás, jaké styly a barvy budou módní v roku 2022? Nové kolekce propagované návrháři jsou plné výrazných bund s ornamenty a nadčasových vrchních kousků oblečení. Pokud máte rady klasiku, mezi hity patří například béžová jarní bunda, kterou si velmi dychtivě vybírají trendsetterky.

Dámská béžová bunda je nejčastěji vybíraným vrchním kouskem oblečení na jaro! Podívejte se na nejmódnější modely pro rok 2022 dostupné v internetovém obchodě MODIVO.

I když jsou bundy na přechodné období většinou spojeny se sportovními modely, každou sezónu obohacují designéři nové kolekce o vrchní kousky oblečení v elegantním provedení. Košilová, prošívaná, oversize, dlouhá nebo krátká? Který model si vybrat? Jarní bunda by měla být v souladu nejen s nejnovějšími trendy, ale i s Vaším stylem.

dámská jarní bunda

Fot. Raimonda Kulikauskiene via Getty Images

Pro fanynky klasiky bude dobrou volbou dlouhá nebo oversize prošívaná bunda, která se hodí k elegantním i každodenním outfitům. Pokud máte naopak trochu módnější návrhy, vyberte si nepromokavou větrovku, čili anorak bundu nebo béžovou koženou bundu, která dodá každému outfitu originální vzhled.

V široké nabídce MODIVO jednoduše najdete béžové jarní bundy inspirované návrhy největších módních domů. Speciálně pro Vás jsme vybrali 7 top modelů, mezi kterými najdete nejen nadčasové vrchní kousky oblečení, ale i modely, které se právě stávají velmi oblíbené.

jarní bundaKrémová prošívaná bunda Simple

béžová bundaBéžová džínová bunda Sisley

béžová jarní bundaBéžová košilová bunda American Eaglebéžová dámská bundaDlouhá béžová bunda Marc O’Poloanorak bunda dámskáDámská anorak bunda Sprandi

nepromokavá bunda dámskáBéžová nepromokavá bunda Remain

dámská prošívaná bundaBéžová prošívaná bunda Marc O’Polo 

K béžové se hodí mnoho jiných barev. Díky tomu by výběr doplňků k světlému vrchnímu kousku oblečení na jaro by neměl být žádným problémem. Pokud jde o šály a čepice, které se hodí k béžové bundě, vyberte si z těch s podobnými barvami, teda krémové, bílé, šedé a hnědé modely. Tento typ barev převládá v outfitech vedoucích trendsetterek. Pokud máte rády intenzivní barvy, béžová může být pro ně skvělým pozadím. Typ čepice je nejlépe přizpůsobit teplotě venku. Na začátku jara noste pruhovanou čepici beanie nebo vlněný baret a během slunečných dnů kšiltovku.

Mohlo by Vás zajímat >>> Módní bundy na jaro 2022 – podívejte se na 5 top modelů této sezóny!

Hlavní fotografie: Streetstyleshooters via Getty Images

Trendy a Tipy
Insta News