NOVÁ SEZÓNA: JARO LÉTO ’24! OBJEVTE TRENDY >>>

Vyhledávání…

Bílé dámské sako – základ minimalistického stylu. Jak s ním vytvořit outfity?

1 min.

Bílé dámské sako je jedním z nejčastěji vybraných kousků oblečení všech trendsetterek, které mají rády jednoduchý, nadčasový a minimalistický styl. Oblékají si ho k volným šatům, džínám, elegantním kalhotám nebo tlumeným šortkám s vědomím, že tento model dámského saka má sílu oživit outfit a dodat mu styl ve velmi ženském provedení. Jaké bílé sako se vyplatí vybrat v roce 2022 a jak ho nosit? Všechno se dozvíte v článku níže.

Odborníci z módního průmyslu věří, že bílá je nová černá. Zdá se, že bílé sako je jedním z hitů nadcházející sezóny.

Stojíte před výběrem bílého saka, ale nejste si jistá, který model bude top v roce 2022? Všechno záleží od toho, jaký styl preferujete. Pokud rády sledujete trendy, máte dvě možnosti: krátké bílé sako ve stylu roku 2000 nebo bílé sako pánského volného střihu. Fanynky minimalismu a nadčasového kapsulového šatníku si mohou vybrat jednoduchý model vyrobený například ze lnu. Lehké bílé sako bude v šatníku fungovat roky.

bílé sako

Edward Berthelot via Getty Images

I když by se měly nosit tmavé kousky oblečení na ty světlejší, aby se opticky zeštíhlila postava, dnes je nejdůležitější si užívat a dát lidem svobodu výběru. Bílé sako si proto můžete obléct na černé oblečení, čímž vytvoříte stylové, kontrastní komplety. Ať už si pod něho oblečete černé šaty, overal, kalhoty a top, to je jen na Vás. Tip hvězd? Vyberte si k tomu černé sluneční brýle.

bílé sako dámské

Claudio Lavenia via Getty Images

Nevíte, co si obléct ke zlatým šatům, zlatým kalhotám nebo dokonce ke zlatému overalu? Bílé volné sako bude ideální. Nezapomeňte ovšem na delší a volnější střih. Taková kombinace bílého saka se zlatým prvkem bude vypadat skvěle.

bílé dámské sako

Christian Vierig via Getty Images

Bílý total look je vždy skvělým nápadem pro čistý, minimalistický outfit. Můžete si ho vytvořit ze saka, topu, trička, roláku, kalhot, šortek a sukně. Celé to může být v různých odstínech bílé barvy. Dokonce to potom bude vypadat ještě zajímavěji!

dámský kostýmek

Edward Berthelot via Getty Images

Mohlo by Vás také zajímat >>> Módní kabelky na jaro-léto 2022: 5 trendů z přehlídkových mol

Hlavní fotografie: Edward Berthelot via Getty Images

Trendy a Tipy
Insta News