NOVÁ SEZÓNA: JARO LÉTO ’24! OBJEVTE TRENDY >>>

Vyhledávání…

Birgitte Herskind na MODIVO: poznejte skandinávskou značku pro současné ženy!

2 min.

Birgitte Herskind dokáže, jako nikdo jiný, mezi sebou kombinovat klasiku s modernou. Návrhářka a žena, která stojí za oděvní značkou Birgitte Herskind, již několik let inspiruje milovnice skandinávského stylu, jednoduchosti a minimalismem. Poznejte historii značky a podívejte se na nejnovější kolekci sezóny jaro-léto 2022, která je už dostupná na MODIVO!

Jednoduchost, kvalita a modernost – to jsou hodnoty, kterými se řídí návrhář značky, kterou milují minimalistky a skandinávské influencerky.

Značka Birgitte Herskind byla založena v roce 2017 v Kodani návrhářkou stejného jména a příjmení. Birgitte přes 30 let sbírala zkušenosti v módním průmyslu, aby si konečně splnila svůj dětský sen a založila vlastní značku nabízející vysoce kvalitní oblečení. Projekty Birgitte Herskind se soustředí především na ženy, které mají rády minimalismus a jeho kapsulový styl. Jednoduché a zároveň rafinované prvky šatníku, které jsou ušity z vysoce kvalitních materiálů, se podle ní snadno vzájemně kombinují, což umožňuje vytvářet mnoho konfigurací.

dámská móda

Fot. tiskové materály

Co je největší inspirací pro Birgitte Herskind? Především její milovaná Kodaň. Estetika města, barvy, architektura a také styl života obyvatel. To jsou prvky, které můžete najít v návrzích značky i v jejich nejdrobnějších detailech. Dánská značka skvěle kombinuje klasiku a modernu – eleganci a výjimečnost se svobodou.

dámský kabát

sluneční brýle

Fot. tiskové materiály

Značka Birgitte Herskind je velmi oblíbená u influencerek z celého světa. K fanynkám skandinávské značky patří také polské it-girls: Gosia Boy a Justyna Czerniak, které si pro letošní přehlídky, konající se v rámci Copenhagen Fashion Week, vybraly projekty značky.

Kolekci značky Birgitte Herskind najdete na MODIVO:

Pro Birgitte Herskind je kvalita nejvyšší prioritou. Značka horlivě používá italské tkaniny a inovativní výrobní techniky zaměřené na minimalizaci negativních účinků oblečení. Většina projektů dánské značky vzniká v Evropě udržitelným způsobem, díky používání ekologických materiálů, jako je organická bavlna a viskóza LENZING™ ECOVERO™ nebo recyklované tkaniny.

Mohlo by Vás také zajímat: Ekologické látky v módě – komplexní průvodce materiály a eko oblečením >>>

dámské černé šaty

Fot. tiskové materiály

Oblečení Birgitte Herskindekologický certifikát FSC, který zajišťuje, že tkaniny na bázi dřeva, jako je viskóza a bambus, pocházejí z udržitelně obhospodařovaných lesů nebo z recyklovaných materiálů.

Značka Birgitte Herskind stojí v opozici vůči neustále se měnícím trendům a navrhuje nadčasové designy, které jistě osloví milovnice minimalismu a skandinávského stylu. Omezená paleta barev směřující k základním barvám a několika současným trendům, elegantní a jednoduché formy s nečekanými akcenty a materiály nejvyšší kvality jsou charakteristickými znaky kolekce Birgitte Herskind pro sezónu jaro-léto 2022.

dámské oblečení

Fot. Materiały prasowedámské plavky

Fot. tiskové materiály

Značka se opět zaměřila na kousky z šatníku, které jsou navrženy tak, aby v šatníku vydržely roky, aniž by vyšly z módy. V kolekci najdete ideálně střižené oversize saka, které tvoří skvělé komplety s kalhotami, šaty pro každodenní nošení nebo koktejlové s neobvyklými detaily, vysoce kvalitní basic halenky a topy nebo také smyslové body s průstřihy. Náročnost použitých forem a materiálů často kontrastuje s konečným, šik efektem.

dámský kostýmek

Fot. tiskové materiály

Trendy a Tipy
Insta News