Vyhledávání…

Co si obléct, pokud jste skalní fanynkou televizního seriálu „Wednesday“?

2 min.

Seriál „Wednesday“ překonává nové rekordy sledovanosti na Netflixu a svým šarmem láká mladší i o mnoho starší diváky. Co nosí titulní postava v seriálu a jak se v tomto stylu oblékat? S pomocí efektivního týmu social media v MODIVO přicházíme, abychom vám pomohli odpovědět na otázku, jak se obléct jako Wednesday.

Addams rodina se vrátila v hitu Netflixu s velkou nebo spíše přímo s obrovskou pompou. Už v prvním týdnu překonal seriál „Wednesday“ rekord sledovanosti platformy – diváci u seriálu strávili 341 milionů hodin. Miliarda hodin byla dosáhnuta za méně než 2,5 týdne, což předcházejícímu rekordérovi trvalo téměř dva měsíce.

Není se čemu divit, že stejně jako při „Peaky Blinders“ byl zájem i o šatník hrdinů. Od klasických šatů, černo-bílé svetry, kabáty, tenisky na platformě, až po epické šaty. Všechno je klasické, ale také v charakteru 21. století. Dnes vám poradíme, jak se obléct jako Wednesday Addams a mít po ruce dostupné produkty z domácích obchodů.

Outfity Wednesday Addams jsou úžasné a ideální pro ženy milující all-black styl. Už v první epizodě nového hitu Netflixu dává hrdinka jasně najevo, že černá je její barva a všechny další barvy jsou jí ukradené.

Za outfity Jenny Ortega (seriálové Wednesday) je zodpovědná Colleen Atwood, kostymérka a laureátka 4 Oscarů a až 8 nominací na Oscara. Pracovala na filmech, jako je „Planeta opic“, „Střihoruký Edward“, „Philadelphia“, „Mlčení jehňátek“, „Číslo 9“ a mnoha, mnoha dalších.

Za kostýmy k filmům „Chicago“, „Gejša“, „Alenka v říši divů“ a „Fantastická zvířata a kde je najít” získala Oscara.

Nejvíce ikonický outfit Wednesday můžete vidět už v první epizodě. Fanynky Addams Family z roku 1991 a Christiny Ricci jako Wednesday znají květinový potisk na šatech s bílým límečkem. Je to zjevná pocta herečce i tvůrcům.

Christina Ricci jako WednesdayPhoto by Paramount/Getty Images

Bonus od nás. Všimly jste si, že Enid, spolubydlící Wednesday, ve scéně, ve které si dohodla rande s Ajaxem, pozoruhodně odkazuje na další mládežnický hit Netflixu – „Emily v Paříži“? Mimochodem, Enid je se svým růžovým stylem skvělým kontrastem k Wednesday.

Tady jsou čtyři outfity ve stylu seriálu Wednesday, které připravil tým MODIVO.

Outfit Wednesday č. 1

Úpletové šaty Red Valentino, kozačky Red Valentino z přírodní kůže, batoh DKNY jako náhrada za kabelku z jiných outfitů.

Úpletové šaty od Red Valentino, kozačky od Red Valentino z přírodní kůže, batoh od DKNY

Vytvořte si podobný look:

Outfit Wednesday č. 2

Dlouhé koktejlové šaty Red Valentino, červeno-černé boty od Rage Age, černá kabelka DKNY a náušnice GUESS na doplnění.

Dlouhé koktejlové šaty od Red Valentino, červeno-černé boty od Rage Age, černá kabelka od DKNY a náušnice GUESS

Vytvořte si podobný look:

Outfit Wednesday č. 3

Černé stylové šaty s uzavřeným topem od Custommade, náušnice Enaya, čelenka Lavashka, kabelka Coach a oxfordky Chiara Ferragni.

Černé šaty od Custommade, náušnice Enaya, čelenka Lavashka, kabelka Coach a oxfordky Chiara Ferragni

Vytvořte si podobný look:

Outfit Wednesday č. 4

Krajkové koktejlové šaty Red Valentino, oxfordky Solo Femme, kabelka Pinko, náušnice Enaya a deštník Pierre Cardin.

Krajkové koktejlové šaty Red Valentino, oxfordky Solo Femme, kabelka Pinko, náušnice Enaya a deštník Pierre CardinWednesday Addams style

Vytvořte si podobný look:

Mohlo by vás také zajímat >> Barva roku 2023 od Pantone je vybrána! Podívejte se na oblečení a doplňky v odstínu Viva Magenta

Hlavní fotografie: Photo by Leon Bennett/Getty Images

Trendy a Tipy
Insta News