MID SEASON SALE! Slevy do -30%

Vyhledávání…

Dlouhá bílá košile ve stylu módních influencerek – jak ji nosit?

2 min.

Bílá košile je číslo jedna na seznamu basic kousků, které byste měly mít ve svém šatníku. Již několik sezón jsou nejoblíbenější oversize střihy, které jsou typické pro pánské šatníky. Delší modely do půli stehen se hodí k džínům, ale lze je použít i místo tuniky nebo šatů. Podívejte se, jak dlouhé bílé košile nosí influencerky!

Zjistěte, na kolik způsobů můžete nosit dlouhou bílou košili, a inspirujte se k vytvoření vlastní stylizace. Na MODIVO najdete mnoho modelů, které se hodí pro nejrůznější sety!

MSS

Bílá košile se hodí téměř ke všemu, a proto k ní influencerky přistupují mnoha různými způsoby. Podívejte se, jak ji nosit!

Styling s dlouhou bílou košilí navrchu

Nejjednodušší způsob, jak stylizovat dlouhou bílou košili, je nosit ji navrchu. V tomto případě nezáleží na tom, jestli si ji vezmete ke kalhotám nebo sukni, protože v obou případech vypadá skvěle. Kerin Teigl sladila dlouhou bílou košili se světlými kalhotami se širokými nohavicemi. Takové tlumené a jednoduché komplety jsou zajímavým podkladem pro originální doplňky. Influencerka se ho rozhodla využít ke zvýraznění tlustého zlatého řetízku na kabelce.

Dlouhá bílá košile zastrčená v kalhotách

Způsob, jakým nosíme bílou košili, může záviset na charakteru stylizace. Nezastrčená košile se hodí ke casual stylizacím. Bílá košile nošená v kalhotách naopak vždy vypadá formálněji, což ale neznamená, že nemůže být součástí ležérního outfitu. Konečný výsledek vždy závisí na ostatních prvcích looku. Taková dlouhá bílá košile bude vypadat jinak s kostýmkem než s džínami. Podívejte se, jak vypadá v každodenním outfitu Felicie Akerstrom!

Košile v kalhotách, nebo navrchu? Módní kompromis

Zdá se, že při tvorbě outfitu se musíte rozhodnout, zda budete nosit košili navrchu, nebo ji zastrčíte do kalhot. Jak ukazují influencerky, existuje i kompromis, který vám umožní kombinovat oba způsoby. Stačí nezapínat dole všechny knoflíky a nechat jednu část košile navrchu a druhou zastrčit do kalhot. Takto stylizovaná dlouhá bílá košile bude vypadat nejen ležérně, ale také zajímavě a módně. Někdy stačí velmi málo, aby klasika získala nový nádech.

Jak vázat dlouhou bílou košili?

Když necháte rozepnuté spodní knoflíky košile, můžete si nejen jednu polovinu košile zastrčit do kalhot. Zajímavým řešením může být také svázání obou konců do uzlu. Právě to jsme našli v jednom z looků Kerin Teigl. Módní nadšenkyně se rozhodla bílou košili vůbec nezapínat, ale to je řešení jen pro odvážné. Nic vám nebrání v tom, abyste ve svých vlastních kreacích knoflíky v horní části modelu použily.

Rozepnutá dlouhá bílá košile – módní přehoz

Dlouhou bílou košili lze použít také jako přehoz. Rozepnutou ji lze nosit mnoha různými způsoby. Můžete ji nosit k šatům, přes overal nebo ke kalhotám a crop topu, jako to dělá Pernille Teisbaek. Módní oversize střih, který si vybrala, se hodí k mnoha outfitům. Rozepnutou bílou košili lze nosit nejen v neformálních outfitech, ale také těch plážových, jak bylo vidět u Leonie Hanne.

Šaty z pánské košile, nebo dámského oversize modelu?

Správná dlouhá bílá košile může nahradit nejen tuniku s kalhotami nebo legínami, ale také šaty. Existuje několik způsobů, jak takový komplet vytvořit. Jedním z nich je půjčit si pánskou košili a udělat si z ní šaty. Tato možnost má však několik nevýhod, protože v závislosti na velikosti se rukávy mohou ukázat jako příliš dlouhé, a i s pomocí pásku se samotný střih těžko stylizuje. Místo toho je lepší zvolit dlouhou dámskou košili. Pro takový model se mimo jiné rozhodla Alex Rivière.

Dlouhá bílá košile pod transparentní sukni

Dlouhá bílá košile může být skvělou volbou, pokud hledáte top k průsvitné sukni. Ažurový nebo zcela průsvitný model je při vytváření kompletu skutečnou výzvou. Hladká, jednoduchá a do detailu propracovaná dlouhá košile je skvělým nápadem, jak tento typ sukně stylizovat. Inspiraci pro tento outfit jsme našli u Caroline Daur. Tato módní nadšenkyně během pařížského týdne módy zkombinovala dlouhou bílou košili s ažurovou sukní.

To by vás také mohlo zajímat >>> Nejmódnější šaty 2024: trendy přímo z přehlídkových mol

Hlavní fotografie: Jeremy Moeller / via Getty Images

Trendy a Tipy
Insta News