MID SEASON SALE! Slevy do -30%

Vyhledávání…

Ideální pyžamo na zimu pro ni – přehled sortimentu

1 min.

Zima a svátky jsou čas, ve kterém speciální místo v šatníku žen zaujímá pyžamo. Teplé, pohodlné a měkké… ideální komplet pro chvíle relaxu v domácím pohodlí. Proto je tak důležité, aby materiál pyžama pro zimní období byl vysoké kvality. Takovou nabídku najdete na MODIVO!

MSS

Barevné vzory, zajímavé potisky a možná klasické, hladké komplety? Pyžama mají něco v sobě, že někdy si Vás získají již na první pohled a ,,nutí” nás ke koupi. Pamatujte si, že hlavní roli ve výběru dámských pyžam má druh materiálu, ze kterého bylo vyrobeno. Dokonale se osvědčí bavlna – přírodní a měkký materiál, který má ještě termoizolační vlastnosti.

Nemáte rády vzorované soupravy a výrazné barvy? Vyberte si smyslné a ženské pastelové barvy! Nám se rozhodně líbí odstíny modré barvy (tzv. baby blue) a růžové!

462

Více se Vám líbí jemná souprava ,,baby blue” nebo pudrově růžová?

Kostkovaný vzor se objevuje na pyžamech každou sezónu (především podzim – zima). Nejčastěji si vybíráme červený model s trochou bílé a zelené barvy. Tento potisk je spojován především s Vánočními svátky a kromě toho, je velmi módní! Během této sezóny si právě kostka získala srdce návrhářů. Pozvěte jeden z nejžhavějších trendů zimní sezóny k sobě do šatníku, připravte si hrnek horké čokolády, pusťte si Netflix a odpočiňte si u oblíbeného seriálu!

463

Které pyžamo se k Vám více hodí? Model od Ralpha Laurena nebo Emporio Armani?

Dovolte si na trochu šílenství, vyberte si vzorované pyžamo skládající se ze dvou částí. Pokud jsou pro Vás důležité detaily a nemáte rády tónované, klasické kombinace, tenhle model bude ideální pro Vás. Šíleným romantickým duším se určitě zalíbí černé pyžamo se srdíčky. Milovnice originálních vzorů se zamilují do modelů s netypickým, orientálním potiskem.

464

pyžamo DKNY / pyžamo Ralph Lauren

Pokud jste ještě nenašly vysněné, zimní pyžamo, podívejte se na nabídku v našem internetovém obchodě MODIVO.cz! Hledáte právě dárek pro svou druhou polovičku? V našem obchodě najdete také stejně bohatou nabídku pánských pyžam (tady si můžete přečíst více na téma pánského pyžama), které se osvědčí jako Vánoční dárek!

Trendy a Tipy
Insta News