NOVÁ SEZÓNA: JARO LÉTO ’24! OBJEVTE TRENDY >>>

Vyhledávání…

„Levi’s® 501®. Číslo, které všechno změnilo“- podívejte se na originální kampaň na oslavu 150. výročí kultovních džín Levi’s

2 min.
V tomto článku:

Zapínání na knoflíky, rovný střih, červený akcent – to je charakteristika kultovních džín Levi’s® 501®, které jsou na trhu už téměř 150 let. Jako oslavu minulosti, současnosti a budoucnosti milovaných kalhot po celém světě, vytvořila americká značka kampaň „Levi’s® 501®“. Číslo, které všechno změnilo.“ Ukázali se v nich kromě jiného rapper Kid Cudi, designer Tremaine Emory a stylistka Gabriella Karefa-Johnson.

Džíny 501® jsou kultovním modelem kalhot Levi’s®, který navždy změnil svět módy. I když od výroby prvního modelu uplynulo už téměř 150 let, džíny, které milují umělci, hudebníci a influenceři z celého světa, jsou stále jedním z nejžádanějších kousků oblečení.

Značka Levi’s® je zosobněním klasického a ležérního amerického stylu. Jeji historie sahá až do roku 1873, když Levi Strauss & Co. oficiálně získal patent na měděné nýty v džínových pracovních kombinézách. V důsledku toho byl o několik let dříve navrhnutý ikonický model 501®. Kalhoty Levi’s® se staly výrazem mladistvé rebelie a kreativního sebevyjádření. Přinesly revoluci na módním trhu a dokázali, že jediný kus oblečení může být východiskovým bodem pro vytvoření osobitého stylu každého člověka.

dámské džíny

Ať už si vyberete vintage styl, roztrhané a široké džíny v grunge stylu z 90. let nebo klasické kalhoty rovného střihu, model Levi’s® 501® nikdy nevyjde z módy.

Každou sezónu Levi’s® vydává nový, mírně změněný střih původních kalhot 501®, který odpovídá aktuálním trendům. Tento rok to bude model Levi’s® 501® ’90s, odkazující na estetiku oblečení z konce 90. let. Model Levi’s® 501® díky volnějšímu střihu na bocích a nohách dokonale odráží atmosféru těchto let, kdy „volnost“ nebo dokonce „mírná nenucenost“ odrážely specifický styl.

džíny Levis dámské

Objevte dámské džíny Levi’s® 501®

„V případě denimu může být nostalgie zdrojem pohodlí a stylu. Mít oblíbené, nošené džíny z minulosti je to, co chceme zachytit v novém modelu 501® ’90s. Navazuje na vintage styl, ale je svěží a moderní. Inspirací pro tento model byl způsob, jakým lidé nosili naše 501 koncem 90. let. Trochu volnější, trochu nenucené a cool,“ říká Karyn Hillman, Chief Product Officer Levi Strauss & Co.

Levis

Objevte pánské džíny Levi’s® 501®

Během oslavy minulosti, současnosti a budoucnosti světově oblíbených džín Levi’s® a uvedení nového modelu 501®’90s, značka spojila síly se sedmi vizionáři. Jejich příběhy dokonale zobrazují ducha značky a jejich styl Vás inspiruje k hledání vlastní cesty.

pánské džíny Levis

Součástí kampaně „Levi’s® 501®. Číslo, které všechno změnilo” jsou rapper Kid Cudi, designer Tremaine Emory, zakladatel Beastie Boys Mike D, stylistka a modelka Gabriella Karefa-Johnson a hudebník a člen punkové skupiny The Paranoyds Staz Lindes. Celebrity a ikony popkultury pózují na fotografiích v kultovních džínách Levi’s®.

džíny Levis

Mohlo by Vás také zajímat >>> Jak si vybrat džíny k postavě? Najděte ideální střih!

Hlavní fotografie: tiskové materiály

Trendy a Tipy
Insta News