NOVÁ SEZÓNA: JARO LÉTO ’24! OBJEVTE TRENDY >>>

Vyhledávání…

Objevte nové dámské značky na MODIVO: Pilgrim, NKN Nekane, Mumka

1 min.

MODIVO je unikátní multibrand, který nabízí více než 650 vybraných značek z celého světa. Především pro Vás neustále hledáme módní skvosty a rozšiřujeme naši nabídku o značky nabízející originální a inspirativní oblečení, obuv a doplňky. V červenci do našeho portfolia přibyly nové dámské značky: Pilgrim, NKN Nekane, Mumka. Co se o nich vyplatí vědět? Čtěte níže!

Seznamte se s červencovými značkami, které se připadají k multibrandu MODIVO a uvidíte, co najdete v jejich sortimentu.

Hledáte oblečení v boho stylu? Potom je španělská značka NKN Nekane určena právě Vám! Značka byla založena v roce 2002 ve slunečné Barceloně a motivací pro její vznik byla touha vytvořit individuální styl v módě, inspirovaný svobodnými, silnými ženami s uměleckou duší a velkou osobností. V kolekci značky najdete především vzdušné maxi šaty, ažurové halenky s volánky, pletené soupravy, vzorovaná kimona, kabelky s třásněmi – všechno to, co milují moderní fanynky boho chic stylu. Design je vytvořen v teplých, tlumených barvách, zkrášlený jemnými vzory, výšivkami a ažurovými dekoracemi. Kolekci dominují odstíny zelené, béžové, bílé a růžové barvy, které dokonale ladí s přírodními látkami, ze kterých je oblečení vyrobeno.

žena v outfitu NKN Nekane

Fot. tiskové materiály

Pilgrim je dánská značka bižuterie, která spojuje klasiku s moderním designem. Design značky je inspirován geometrií a elegantním minimalizmem, typickým pro skandinávskou módu. V závislosti od typu kolekce, značka nabízí bižuterii s avantgardním nebo klasickým designem, proto osloví milovnice jednoduchosti zvýrazněné originálními doplňky. Všechny doplňky, od přívěsků, náhrdelníků, prstenů a náušnic až po náramky, jsou ručně vyráběné v Dánsku. Díky tomu je každý model jedinečný a má specifický charakter. Značka Pilgrim je známá i svými charitativními a ekologickými aktivitami. Designéři už roky vydávají speciální kolekce bižuterie, jejichž celkový příjem je určený na podporu organizace Lékaři bez hranic. V roce 2022 vznikla první recyklovaná kolekce skládající se z 10 prvků v zlaté a stříbrné verzi, která je ručně vyrobená s použitím minimálně 75% recyklovaných materiálů.

dámské oblečení

For. tiskové materiály

Značka Mumka, založená v roce 2016 v Barceloně, si okamžitě získala uznání mezi milovnicemi ekologického životního stylu a stala se jednou z vedoucích značek nabízejících veganskou obuv a doplňky. Mumka při výrobě používá vysoce kvalitní suroviny, jako je ekologická kůže, které jsou biologicky rozložitelné a zároveň ekologické. Značka přikládá velký význam i pracovním podmínkám a podporuje tak myšlenku udržitelného obchodu a výroby. To, co odlišuje tuto španělskou značku, nejsou jen etické řešení, ale i jedinečný design obuvi. Designu značky Mumka dominují zvířecí, rostlinné, kulturní a architektonické motivy a designéři je spojují s nevšedními kompozicemi. Barevná a stylová pestrost znamená, že v nabídce značky najdete vícebarevné tenisky, pantofle, plátěnky a kotníkové boty, které Vás potěší svou originalitou.

dámské kotníkové boty

Fot. tiskové materiály

Trendy a Tipy
Insta News