MID SEASON SALE! Slevy do -30%

Vyhledávání…

Tento model klapek Hermès stále nevychází z módy. Seznamte se s jeho alternativami od top značek

1 min.

Klapky Hermès Oran jsou absolutním bestsellerem, od té doby co se na konci 90. let objevily na přehlídkovém mole tohoto francouzského módního domu. Zdá se, že jejich obliba každým rokem roste a proto i špičkové značky začaly navrhovat vlastní alternativy – stejně stylové a kvalitní. Speciálně pro Vás jsme připravili jejich přehled v následujícím článku.

Výrazné kožené řemínky ve tvaru písmene H na chodidlech jsou charakteristickým znakem klapek Hermès Oran.

MSS

Díváte se na fotografie celebrit, blogerek a modelek v již vzpomínaných obyčejných kožených klapkách a přemýšlíte o tom, kde se vzalo toto šílenství? Z kombinace nadčasové jednoduchosti a nejvyšší kvality zpracování. Klapky navrhnuté v roce 1997 Pierrom Hardym se vyznačují jemným odkazem na jméno francouzské značky Hermès – jejich pásky tvoří písmeno „H“. Tento neškodný nápad si získal srdce žen v 90. letech. V současnosti nosí klapky Oran téměř všechny francouzské it-girls. Můžete je vidět i na nohou “andílků” Victoria’s Secret nebo u sester Hadid.

dámské pantofle

Jeremy Moeller / via Getty Images

Jak nosit klapky ve stylu Hermes Oran? Které značky nabízejí nejzajímavější alternativy? Čtěte dále.

Hermes pantofle

Christian Vierig / via Getty Images

Klasické černé klapky Hermès Oran se hodí prakticky ke každému outfitu. Od vzdušných šatů v letním stylu, až po komplety s cigaretovými kalhotami nebo dokonce s dámským kostýmkem.

hnědé pantofle

Hollywood To You/Star Max / via Getty Images

Karamelové kožené klapky ve stylu francouzského módního domu se nejlépe hodí k bílé barvě a k outfitu, který má některé odstíny zemité palety barev (béžová, khaki atd.). Jsou ovšem o něco méně elegantní než model v černé barvě.

pantofle na podpatku

Edward Berthelot / via Getty Images

Bílé klapky ve stylu Hermès jsou ultra módním návrhem. Skvěle se budou hodit k lněným šortkám a šatům, jako i k total looku v bílé, ecru nebo béžové barvě.

Hlavní fotografie: Jeremy Moeller / via Getty Images

Trendy a Tipy
Insta News