Vyhledávání…

5 věcí, které musíte vědět o italské značce Pinko

2 min.

Italské značky se léta těší velké oblibě. Není divu! Vysoká kvalita zpracování, originální design a nadčasovost produktů pocházejících ze slunné Itálie přesvědčila miliony žen po celém světě. Jednou z kultovních italských značek je Pinko, která se zaměřuje na zdůraznění ženskosti prostřednictvím mimořádně efektních a smyslných návrhů. Co všechno má v nabídce a jak poznáte, že kabelka Pinko je originální? Dozvíte se to z článku níže.

Kultovní kabelky s vlaštovkami jsou oblíbeným doplňkem hvězd a influencerů po celém světě. Poznejte historii italské značky a zjistěte, co znamená logo značky.

Pinko je italská značka, která vznikla koncem 80. let jako odpověď na potřeby silných a nezávislých žen, které rády zdůrazňují svou osobnost prostřednictvím oblečení. Pinko se nebojí odvážných vzorů a střihů, kolekce značky vycházejí z nejnovějších trendů přímo z přehlídkových mol. Jedinečný, odvážný a smyslný styl oceňují ženy po celém světě. Oblíbené jsou zejména kabelky Pinko, ale pro fanynky italského designu a nejvyšší kvality, nabízí značka mnohem více.

Když značka v roce 2016 uvedla na trh svou první globální kolekci kabelek s originálním kovovým logem – okamžitě se vyprodaly. Mnoho žen pak zajímalo, jací ptáci jsou v logu Pinko. Značka si udělala ze dvou proti sobě letící vlaštovek své logo. Proč tito ptáci? Jejich výskyt v logu nebyl náhodný. Společnost se kreuje jako výrobce oblečení pro svobodné ženy a v některých zemích jsou to právě vlaštovky, které symbolizují svobodu a nezávislost. Ptačí motiv je vidět nejen na kabelkách, ale rovněž na oblečení, páscích a některých modelech bot Pinko.

Přečtěte si rovněž:Módní dámské boty na jaro a léto 2023 – přehled modelů z přehlídek >>> 

Jedním z oblíbených doplňků fashionistek a influencerek po celém světě jsou kabelky Pinko, včetně ikonické Pinko Love Bag, tedy kožené messenger kabelky na řetězu nebo pásku, zdobené slavnými vlaštovkami. Na trhu je spousta kabelek po vzoru italské značky, které však s originály nemají nic společného.

Jak poznat padělek Pinko? Hlavním znakem originality kabelky je vyšívané logo umístěné na dně kabelky se speciálním nainstalovaným čipem. Stačí jej naskenovat čtečkou QR kódů a obdržíte informaci o pravosti produktu. Padělky Pinko se liší kvalitou a zpracováním. U neoriginálních produktů je logo a design značky mnohem skromnější, ptáci jsou méně viditelní a u některých replik jsou nahrazeni jinými vzory. Hlavním rozdílem mezi padělkem a originálem je zdánlivě atraktivní cena, která je mnohem nižší než u originální kabelky, stejně jako kvalita takového padělku. Nakupujte v prověřených obchodech, jako je MODIVO, kde máte záruku originality produktů!

Sortiment značky Pinko je rozdělen do několika kategorií. I když je značka spojena především s koženými kabelkami na řetězu a dalšími doplňky, značka nabízí i oblečení. Oblečení Pinko je vytvořeno s myšlenkou o módních ženách, které oceňují vysoce kvalitní látky a vynikající krejčovství. Pastelové dámské obleky, kultovní široké džíny, originální teplákové soupravy a smyslné šaty Pinko zaujmou originálním designem a dokonalým zpracováním. Třešničkou na dortu při vytváření outfitu jsou doplňky. Italská značka nabízí již zmíněné messenger kabelky, pásky Pinko, spodní prádlo a obuv. Prohlédněte si širokou nabídku značky na MODIVO!

Sídlo Pinko se nachází v italském městě Fidenza v budově navržené architektem Guido Canalim. Právě tam vznikají všechny návrhy značky, včetně ikonických kožených kabelek, které jsou stále na špičce módy a jsou neustále vyhledávány fashionistkami po celém světě. Většina výroby se odehrává v Itálii a středomořských zemích, malá část rovněž v Číně. 

Mohlo by vás také zajímat >>> Nejdůležitější trendy v dámské módě pro rok 2023 – oblečení a doplňky, které ovládnou naše šatníky!

Hlavní fotografie: Edward Berthelot via Getty Images 

Trendy a Tipy
Insta News