Vyhledávání…

Boty k šatům na svatbu – co si vybrat v roce 2022?

Elegantní a trendy šaty na svatbu jsou jedna věc, ale jaké boty byste si k nim tento rok měly vybrat? Rok 2022 se nese ve znamení dopamine dressing, což je energizující způsob oblékání. Zaměřme se tady na barevné outfity s barevnými botami. Pokud dáváte přednost tlumeným variantám, v takovém případě budou nejlepší volbou bílé a zlaté boty. Jakým modelům se vyplatí věnovat pozornost? Těm na platformě, se špičatou špičkou a v retro stylu. Podívejte se na modely bot, které si podmanily svatební taneční parkety.

Inspiraci v otázce bot k svatebním šatům hledáme na těch největších přehlídkových molech. Čtěte níže!

šaty Chanel a černé lakované boty se špičatou špičkou

Stephanie Cardinale-Corbis via Getty Images

Na svatbu v roce 2022 si klidně oblečte tvídové šaty ve stylu značky Chanel. Tento výjimečně elegantní typ šatů se perfektně kombinuje s lakovanými botami se špičatou špičkou. Na přehlídkovém mole značky Chanel jsou v černém provedení, ale nebojte se vybrat i výraznější barvy, takovou jako je např. bottega green nebo fialová.

zelené dámské sandály na platformě

Kristy Sparow via Getty Images

Co to je dopamine dressing? Jde o to, abyste si dodali energii barevným oblečením. Toto pravidlo funguje i při svatebních outfitech. Nebojte se výrazné, až dominantní barvy a slaďte ji se stejně barevnými botami, například sandály na platformě.

červené geometrické šaty a černé sandály na platformě

Francois Durand via Getty Images

Geometrické modely šatů jsou dobrým stylovým nápadem na svatbu. Jaké boty si k nim vybrat? V roce 2022 budou nejlepší volbou sandály na platformě. A ne ledajaké, ale opravdu vysoké, jako na přehlídkovém molu značky Saint Laurent.

černo bílé lordsy a vysoké šedé ponožky

Estrop via Getty Images

Změňte svatební módu! V roce 2022 si všichni užíváme post pandemickou realitu a ke svatebním šatům nosíme pohodlné boty, které nám umožní bavit se celou noc. Pařížanky si vybírají baleríny a vy si vyberte elegantní, lakované, špičaté mokasíny, nošené s … vysokými ponožkami nebo ponožkami po kolena. Stejně jako to udělala značka Miu Miu.

Hlavní fotografie: Kristy Sparow via Getty Images

Líbí se vám článek? Sdílejte!
Insta News