NOVÁ SEZÓNA: JARO LÉTO ’24! OBJEVTE TRENDY >>>

Vyhledávání…

Kampaň MODIVO přímo z Hollywoodu – poznejte kolekci, kterou navrhla sama Eva Longoria

1 min.
V tomto článku:

Je nám ctí, že se můžeme pochlubit novou kolekcí bot, která vznikla ve spolupráci s Evou Longoriou. Název kolekce nese příjmení hvězdy a je dostupná pouze v našem internetovém obchodě.

Kolekce Evy Longoriové je stylovou alternativou pro ženy, které ocení skvělou kvalitu a pohodlí. Součástí kolekce jaro/léto 2020 jsou nadčasové modely bot na podpatku, pantofle a nazouváky, polobotky či módní sneakers. V kolekci převládají elegantní tónované odstíny, které dokonale vystihují Evu Longoria –

převládá béžová, bílá, černá a zlatá barva. Pro Evu je velice důležitá zejména rovnováha mezi kvalitou a pohodlím, proto je celá kolekce vyrobená z těch nejkvalitnějších materiálů.

22

Produkty vytvořené ve spolupráci s hvězdou jsou inspirované jejím neopakovatelným stylem, který je rafinovaný a zároveň klasický. Eva Longoria není pouze herečka, ale také producentka, režisérka a aktivistka. Kolekce, kterou vytvořila, je určená pro stejně dynamické ženy, které hledají rovnováhu mezi prací a rodinou, pro ženy, které ocení výhody kvality a pohodlí.

„Mými múzami jsou silné a odvážné ženy, které vědí, co je v životě opravdu důležité. Mým cílem je inspirovat ženy po celém světě. Chci, aby objevily své sebevědomí – kolekce je proto navržená tak, aby byla módní, všestranná a stala se součástí jak pracovního, tak i soukromého života,“ říká Eva Longoria.

V jarní kolekci značky Eva Longoria bude dostupných více než 130 modelů bot, ze kterých je už 60 k dispozici online. Další nádherné kousky budou postupně přibývat na stránce MODIVO.cz.

23

Premiéru kolekce doprovází i kampaň značky, kde hlavní tváří je samozřejmě samotná Eva Longoria. Fotografie a video spot, které představují charakter a styl značky, vznikly v hereččině rodném městě – Los Angeles. Všem účastníkům děkujeme za vytvoření krásné kolekce a kampaně.

photo @turczynska_⁠ ⁠styling @charroxstylist⁠ ⁠hair @kenpaves⁠ ⁠makeup @beautybyelan⁠ ⁠haircolor @saintasylum⁠ ⁠production @ilmatic_x

Trendy a Tipy
Insta News