NOVÁ SEZÓNA: JARO LÉTO ’24! OBJEVTE TRENDY >>>

Vyhledávání…

Zlaté glóby 2024 – nejkrásnější modely celebrit z červeného koberce

2 min.

V noci ze 7. na 8. ledna 2024 se v Los Angeles konal 81. ročník udílení Zlatých glóbů. Nominované hvězdy, mezi nimiž nechyběly Dua Lipa, Margot Robbie nebo Rosamund Pike, jako vždy ohromily svými velkolepými róbami. Podívejte se na nejlepší modely z červeného koberce, které se řadí mezi trendy roku 2024.

Zlaté glóby jsou krásnou událostí, která vám umožní pohroužit se do filmového umění, obdivovat hvězdy nejvyššího kalibru a také róby z červeného koberce, které vyvolávají obrovské emoce.

Dua Lipa, nominovaná v kategorii nejlepší píseň za píseň do filmu Barbie, na letošním předávání Zlatých glóbů rozhodně vynikala. Zpěvačka zvolila šaty módního domu Schiaparelli. Vše nasvědčuje tomu, že viktoriánský styl se vrací nejen na přehlídková mola, ale i na červený koberec. Černé šaty se střihem přesýpacích hodin zdobily zlaté prvky tvořící tvar kostry. Pozornost módních kritiků upoutal také náhrdelník, který pocházel z archivní sbírky značky Tiffany and Co. z roku 1962.

Zlaté glóby 2024 modely Dua Lipa
Photo by Jon Kopaloff/WireImage/Getty Images

Christina Ricci, nominovaná za roli v seriálu Yellowjackets, oslnila v šatech módního domu Fendi. Béžové krajkové šaty, které zapadají do žhavého trendu sheer, krásně zvýraznily hereččinu alabastrovou pleť. Vzhled doplnily kontrastní černé boty na jehlách, kabelka a také černě nalakované nehty, které budou letos mimořádně trendy. Stříbrná, třpytky a průsvitné oblečení patří k nejsilnějším trendům jara, takže se vyplatí inspirovat se stylem hvězd při zařizování šatníku na nadcházející sezónu. Za nás rozhodně!

Zlaté glóby 2024 modely Christina Ricci
Photo by Amy Sussman/Getty Images

Film Barbie byl letos nominován na více Zlatých glóbů než kterýkoli jiný film předtím. Na oslavu tohoto úspěchu se Margot Robbie na 81. ročník předávání cen oblékla jako skutečná Barbie! Hvězda filmu (který se dočkal i vlastního trendu – barbiecore) zvolila třpytivé růžové šaty od Armaniho. Šaty byly inspirovány těmi, které nosila „Superstar Barbie” v roce 1977. Díky jemnému líčení, přirozenému účesu a sauté nehtům vypadala herečka nesmírně svěže a žensky.

Zlaté glóby 2024 modely Margot Robbie
Photo by Lionel Hahn/Getty Images

Čtěte také >>> Pantone vybral barvu roku 2024! Institut představuje barvu Peach Fuzz

Kombinace bílé a černé vládne tuto sezónu nejen na přehlídkových molech, ale také na červeném koberci. Další hvězda filmu Barbie, který byl oceněn ve dvou kategoriích, se rozhodla dokázat, že i na červeném koberci je místo pro kalhotové outfity. Ariana Greenblatt zvolila černobílý outfit francouzského módního domu Saint Laurent. Klasickou bílou košili zkombinovala se sametovými kalhotami s vysokým pasem a nohavicemi sahajícími až na zem. Vzhled doplnila spoustou šperků: stříbrnými prsteny téměř na každém prstu a náhrdelníkem značky Chopard.

Zlaté glóby 2024 modely Ariana Greenblatt
Photo by Tommaso Boddi/Getty Images

Róba Rosamund Pike nominované na nejlepší herečku ve vedlejší roli ve filmu Saltburn je rozhodně jednou z nejkrásnějších na letošním galavečeru předávání Zlatých glóbů. Pike si vybralačerné rozevláté šaty od Diora s krajkovými květy, které budou hitem nadcházejícího jara. Na první pohled však zaujal nepřehlédnutelný fascinátor. Herečka, která po nedávné nehodě na lyžích utrpěla zranění v obličeji, potřebovala něco, co by zakrylo její modřiny. A přestože se do slavnostního večera vše zahojilo, filmová Elspeth byla doplňkem tak okouzlena, že se ho rozhodla nevzdat. Podle našeho názoru to bylo dobré rozhodnutí, protože vypadala úchvatně!

Zlaté glóby 2024 modely Rosamund Pike
Photo by Steve Granitz/FilmMagic

Mohlo by Vás zajímat: Zlaté kabelky, stříbrné lodičky, náušnice se zirkony – podívejte se na to, jaké třpytivé doplňky mají trendsetterky ve svých šatnících − lesknoucí doplňky ve Vašem šatníku!>>>

Hlavní fotografie: Lionel Hahn/Getty Images

Trendy a Tipy
Insta News