NOVÁ SEZÓNA: JARO LÉTO ’24! OBJEVTE TRENDY >>>

Vyhledávání…

New York street style: Irina Shayk v šatech od Rage Age!

1 min.

Pokud si něco oblékne topmodelka Irina Shayk, o chvíli později to chtějí mít ve svém šatníku ženy po celém světě. Modelingová ikona, kráčející ulicemi New Yorku, měla tentokrát na sobě černé šaty polské značky … Rage Age. Jaký model si vybrala a jak ho stylizovala? Čtěte níže!

Irina Shayk je topmodelka, která si už léta buduje svůj každodenní styl mixováním specializovaných značek s těmi, které vytvořili vedoucí designéři, kteří jsou mimochodem často její kamarádi. Ve svých outfitech se zaměřuje na jednoduché věci ženských střihů, které dotváří nevšedními kombinacemi nebo doplňky. Tentokrát ji paparazzi zachytili v ulicích New Yorku v outfitu, ve kterém hrají hlavní roli šaty polské značky.

Irina zvolila jednoduché černé zavinovací šaty od značky Rage Age, jejíž modely jsou dostupné jen na MODIVO. Aby oživila ženský charakter outfitu, obula si vyšší bílé ponožky a hrubé kožené Chelsea boots, tedy mohutné boty na hrubé podrážce. Jde o jednoduchý, nadčasový look, který bude ideální pro každodenní nošení.

Rage Agechelsea bootsdámské šaty

černé šaty

Šaty od Rage Age, které si Irina Shayk vybrala do svého šatníku, najdete tady.

Pokud chcete trochu změnit Irinin vzhled, velmi podobné Chelsea kozačky ve stylu Chunky s gumovou přední částí najdete v sortimentu následujících značek:

Nezapomeňte na bílé vyšší ponožky, které měla modelka také na sobě:

A samozřejmě ani na tmavé sluneční brýle, se kterými se hvězdy nikdy nerozloučí:

Mohlo by Vás také zajímat >>> Značka pro milovníky maximalismu a trendsettery – podívejte se na kampaň Rage Age pro sezónu jaro-léto 2022 za účasti Iriny Shayk a Jona Kortajarena

Trendy a Tipy
Insta News