NOVÁ SEZÓNA: JARO LÉTO ’24! OBJEVTE TRENDY >>>

Vyhledávání…

Kampanie MODIVO Celebrate Yourself – protože láska začíná v nás samých!

2 min.

Láska k sobě je ten nejkrásnější dárek, který si můžete dát – nejen na Valentýna! MODIVO zahájilo kampaň Celebrate Yourself a vybízí nás, abychom se na lásku dívali v širších souvislostech než jenom jako na partnerství. Starat se o rozvoj, přijímat nedokonalosti nebo oslavovat svou jedinečnost jsou gesta, která by měla být naší každodenností. O tom, že o self-love bychom měli pečovat nás přesvědčují hrdinové naší kampaně, které milujeme pro jejich jedinečnost – Olivie, Julie, Magda, Pavel a Jan.

Zastavte se a zeptejte se sami sebe: milujete se? I v dobách, kdy se stále více mluví o sebelásce, občas zapomínáme na své potřeby a děláme něco podle očekávání druhých, ne svých. V kampani Celebrate Yourself Vás MODIVO vybízí, abyste se soustředili na své osobní štěstí a pohodlí, na přijetí a dovolili si být tím, kým skutečně jste.

O tom jsou přesvědčeni Olivie, Julie, Magda, Pavel a Jan, kteří mají svůj styl a nebojí se ho ukázat. Barevné outfity, neobvyklé doplňky a neuvěřitelná energie s jakou kráčí životem se mohou stát inspirací k zahájení vlastní cesty k sebepřijetí, protože krása má mnoho dimenzí!

Co znamená self-love a jak začít přijímat sám sebe? Zeptali jsme se na to jedné z našich hrdinek – Julie. V rámci fotografického projektu “VZORY” zachycuje lidi s vitiligem. Sama na sobě si tuto nemoc zamilovala a ukazuje různé tváře krásy. Julia nám v krátkém rozhovoru řekla o své cestě k sebepřijetí.

Redakce: Za co se miluješ?

Julie: To je velmi silné slovo, ale vyzkouším to! Miluji se za to, že mě zajímá svět. Za to, že mám tělo, které mi dovoluje ho zvídat: cestovat, chodit po horách, sportovat. Mám nohy, které mě nesou tam kde chci, břicho, které mi dovolí sníst tolik dobrot! Ruce a oči, které mi umožňují pracovat s kamerou a díky svému sluchu jsem poznala tolik nádherné hudby.

Redakce: Který moment považuješ v procesu sebepřijetí za zásadní?

Julie: Je pro mě těžké říct konkrétní okamžik, ale dobře mě ovlivnily sociální sítě, konkrétně Instagram. Vím, že to může znít jako paradox, protože mnohým Instagram hodně ublížil a já jsem se cítila také nejistá, ale v určitém okamžiku jsem se postarala o to, koho sleduji a nechala jsem si pouze ty účty, které mají nějakou hodnotu a které nepůsobí špatně na psychiku.

Redakce: Je něco, co jsi kdysi považovala za svou vadu a nyní to považuješ za svou výhodu?

Julie: Nikdy jsem své vitiligo nepovažovala za nevýhodu, ale byly chvíle, kdy jsem s ním nebyla úplně smířená. Zvláště na přelomu základní a střední školy – kdyby mi tehdy někdo dal kouzelný lék, díky kterému by albinismus vymizel, ráda bych si ho vzala. Dnes už to tak není! Nechci, aby to zmizelo. Skvrny se staly neodmyslitelným prvkem toho, jak vypadám. Někteří mají pihy, blond, tmavé nebo zrzavé vlasy a já mám skvrny jako poznávací znamení. Dnes mohu říci, že je to moje výhoda, protože skvrny mě odlišují.

Redakce: Jak bys několika slovy popsala podstatu sebepřijetí/self-love?

Julie: Sebepřijetí znamená přijmout svůj vzhled a to, že každé tělo je jedinečné a výjimečné. Je to poznání, že neexistují lepší nebo horší těla. Bez ohledu na to, zda máme vitiligo nebo ne, zda máme velká nebo malá prsa, rovné nebo křivé nohy, plus 10 nebo -10 kg, pokud to nepříznivě neovlivňuje naše zdraví, je vše v pořádku. Chováme se k sobě tak, jak bychom se chovali ke své nejlepší kamarádce.

Redakce: Julie, moc Ti děkujeme za rozhovor!

Trendy a Tipy
Insta News