NOVÁ SEZÓNA: JARO LÉTO ’24! OBJEVTE TRENDY >>>

Vyhledávání…

Rotate by Birger Christensen v MODIVO. Poznejte dánskou značku vytvořenou influencerkami a podívejte se na nejnovější kolekci sezóny jaro-léto 2022

2 min.

Když v roce 2018, během týdne módy, v Kodani značka Rotate představila svou první kolekci, byl už její úspěch jasný. Jeanette Madsen a Thora Valdimars navrhly ideálně střižené šaty, které se staly objektem touhy skandinávských it-girls a hasztag #makeitrotate a způsobily tím docela rozruch na Instagramu.

Zjistěte, kdo stojí za mimořádnými návrhy a podívejte se na kolekci značky Rotate jaro-léto 2022.

Značka Rotate vznikla ve spolupráci s dánským módním domem Birger Christensen a s módními návrháři a influencerkami: Jeanette Madsen a Thorą Valdimars. V soukromí jsou ženy přítelkyněmi a profesně partnerkami a kreativními ředitelkami značky. Jsou zodpovědné za všechny projekty Rotate. Madsen a Valdimars si daly za cíl vytvořit dokonalé společenské šaty, protože to byl prvek, který v jejich šatníku chyběl. Ženy se v módním světě pohybují již řadu let a spojení nabytých znalostí s originálním a odvážným kodaňským stylem je přimělo navrhnout neobvyklé šaty.

Jeanette Madsen

Jeanette Madsen a Thora Valdimars během týdne módy v Kodani pro sezónu podzim/zima 2022.

Fot. Christian Vierig via Getty Images.

S využitím značného dosahu na Instagramu, Jeanette a Thora, těsně před týdnem módy v Kodani v roce 2018, oznámily svým pozorovatelům otevření značky Rotate Birger Christensen. Poté za návrháři přišla tehdejší obchodní ředitelka Net-a-Porter Lisa Aiken, která po zhlédnutí návrhů ženám nabídla prodej na platformě. Šaty se prodávaly jako rohlíky a nosily je nejen stylové Dánky, ale také ženy z celého světa.

Původní kolekce Rotate se skládala ze sedmi šatů ideálních pro večerní vycházky. První byl model s názvem Kim. Jejich forma měla být krátká a zároveň charakteristická, proto velké a balónové ramena. Šaty Kim se staly bestsellerem a jsou nimi dodnes. Najdete je také v našem internetovém obchodě MODIVO, v mnoha barvách a také v kožené verzi.

šaty Rotate

Šaty Rotate model Kim – bestseller značky ve verzi s hadím potiskem.

Mohlo by Vás také zajímat: Jakou délku šatů k lodičkám? Na to byste neměly zapomínat >>>

Zadáním do vyhledávače na Instagramu #makeitrotate uvidíte, jak oblíbené je oblečení značky. V projektech Rotate chodí módní redaktorky a stylistky. Mezi jejich fanynky patří také módní influencerky, které jsou oceňované pro svůj jedinečný styl. Jaké kousky oblečení si vybírají? Cristina Musacchio nosí růžové sako z nejnovější kolekce značky pro sezónu jaro/léto 2022 a Janka Polliani si zase vybrala midi šaty s balónovými rukávy. Za to Darja Barannik preferuje kožený kabát Rotate v liliové barvě a nosí ho na největší události v módním průmyslu.

fialový kabát

Darja Barannik v kabátu Rotate v roce 2021 během módního týdne v Kodani. Fot.

Raimonda Kulikauskiene via Getty Images

Dánská značka je rok od roku populárnější a kolekce pro nadcházející sezónu jaro/léto 2022 je kombinací sofistikovaných, ležérních a stylových střihů. Pozadí pro fotografie v kampani tvořily retro auta, což dodalo celku neopakovatelnou atmosféru. Modelka v copáncích, které milovala Thora Valdimars, předváděla oblečení pro každodenní nošení i na párty.

Jeanette Madsen a Thora Valdimars při prezentaci kolekce jaro/léto 2022 na fashion weeku v Kodani, nám nabídly spoustu minišatů, se kterými odstartovaly své dobrodružství, ale nejen to. Na přehlídkovém mole měly modelky všech velikostí na sobě oversize saka a bundy s balónovými rameny. Je to kolekce, ve které si každá módní fanynka najde to své. Jsou tady latexové a vzorované legíny, bokové kalhoty, které sledují trendy Y2K, stejně jako romantické háčkované soupravy, které dominují přehlídkovým molům.

dámské oblečení

Trendy a Tipy
Insta News