NOVÁ SEZÓNA: JARO LÉTO ’24! OBJEVTE TRENDY >>>

Vyhledávání…

Multibrandový obchod MODIVO pořádal v Praze výjimečnou akci pro své zákazníky

2 min.

Multibrandový obchod MODIVO, který má první phygital obchod v Česku v obchodním centru Nový Smíchov, připravil koncem června výjimečný event pro své VIP zákazníky. Akce s názvem VIP Shopping Night se nesla v duchu nových módních trendů, udržitelnosti a vizionářství. Hosté z řad zákazníků a VIP osobností se mohli těšit na bio občerstvení a mimo jiné služby módních stylistek.

Moderní prostory, spojení technologie a módy, neotřelý koncept a originální světové značky, včetně těch, které jinde nenajdete. Přesně tak vypadala akce VIP Shopping Night, konající se v pražském phygital storu MODIVO, který na první pohled zaujme svým vizionářským konceptem. Zboží si tady vybíráte pomocí tabletu a následně ho dostanete přímo do kabinky, která je vybavena další dotykovou obrazovkou pro pohodlné dokončení objednávky.

Jednohubky z českého Levandulového údolí

Na akci také nemohlo chybět občerstvení. Hosté tak se sklenkou prosecca v ruce mohli ochutnávat menu v bio kvalitě z českého Levandulového údolí a zároveň využít atraktivní slevy během jejich večerního nakupování.

Nevšední zážitek si nenechali ujít věrní zákazníci, ale ani hosté z řad celebrit. Na akci se objevilo více než 250 hostů. Pozvání přijala například moderátorka České televize Kateřina Podrazká, ale také slavná modelka a generální ředitelka Miss ČR Taťána Makarenko. Pozvali jsme také několik influencerek, aby si akci užily společně s námi. Mezi nimi se objevila např.: Barbora Ondráčková, Dominika Lukášová, Hana Drozdová, Karolina Havlíková nebo Adéla Kožinová.

Kateřina Podrazká

Taťána Makarenko – prezidentka národní soutěže krásy

Celým večerem provázela hosty oblíbená stylistka Julia Silajdžić. Seznámila je nejen s originálními značkami exkluzivně dostupnými na modivo.cz, ale zároveň všem přítomným představila trendy nadcházející módní sezony.

Stylistka Julia Silajdžić

Po zbytek večera se pak Julia Silajdžić věnovala hostům, kteří měli zájem o osobní konzultace. K dispozici byla i další stylistka Šárka Štursová. Každý si tak mohl nechat poradit od těchto dvou známých stylistek.

Julia Silajdžić během rozhovoru s jedním z hostů.

“Vážíme si našich zákazníků a děláme vše pro to, aby prostřednictvím módy mohli vyjádřit svůj vlastní styl. Proto nás těší, že jsme se mohli společně potkat a užít si speciální atmosféru i osobní servis stylistek Julie a Šárky. Tuto úspěšnou akci chceme určitě zopakovat a opět společně oslavit módu a osobitý styl,” říká Tomas Vomela, ředitel obchodu eobuv.cz/modivo.cz.

Níže uvidíte pár fotek z výjimečné akce Multibrandového obchodu MODIVO.

Podívejte se také na to, jak jsme si tento jedinečný večer užili na následujícím videu >>>

Na akci se objevily expozice různých produktů a značek. Jednalo se především o skandinávské, prémium, streetwear a glam značky, ale také o značku Guess, Rinascimento nebo Eva Longoria.

Podívejte se na některé z pečlivě vybraných kousků oblečení a doplňků:

Skandinávské značky:

Guess:

Streetwear:

Naši první kamennou prodejnu MODIVO najdete právě v Praze, přesněji v obchodním centru Nový Smíchov. Přijďte zažít nakupování ve zcela nové dimenzi. Využijte naše inovativní zkušební kabinky, seznamte se s humanoidním robotem Pepperem a vyberte si produkty z nejlepších módních značek. V následujícím článku se můžete podívat na to, jak probíhalo otevření naši první kamenné prodejny. Čekáme pouze na Vás!

Interaktivní zkušební kabinky Inovativní tablety v kamenné prodejně MODIVO

Trendy a Tipy
Insta News