Vyhledávání…

Nejmladší zazářili v kampani MODIVO – módní oblečení pro děti na sezónu jaro-léto 2022

“Mládí, dej mi křídla!” – tohle jsme chtěli zakřičet, když jsme viděli fotografie pro dětskou kampaň MODIVO. Nejen dětské oblečení způsobilo, že jsou tyto fotografie tak povedené. Především nerušená radost, energie a opravdovost těch nejmenších, kteří se zúčastnili fotografování. Šatník je zde prostě pouze tím, čím by pro děti měl být: prvkem skvělé zábavy a záminkou k vyjádření sebe sama.

Designérské oblečení pro děti ve spojení se silou zábavy a představivost – přesně taková je kampaň jaro-léto od MODIVO s nejmladšími v hlavní roli.

Dětská móda s rockovým nádechem

Everywhere I go – the kids wanna rock, zpíval Bryan Adams v jedné ze svých písniček, kterou nahrál v 80. letech. Dnes by jistě záviděl vervu našim malým modelkám a modelům: Antonii, Janě, Poli a Leonovi, kteří se během fotografování opravdu skvěle bavili!

chlapecká mikina

Leon hrající na kytaře v šedé mikině Calvin Klein Jeans.

Dívky a chlapci si sami vybrali z módního dětského oblečení, které jim navrhla stylistka. Mrknutím oka je vidět, že to pro ně byla od začátku skvělá zábava a zároveň příležitost k módním experimentům.

dívčí oblečení

Pola a Antonie si vytvořily výrazné a zajímavé outfity.

dívčí sukně

Děti dokáží vytvářet své outfity i během zpívání!

Designérské oblečení pro děti – vybírejte ho společně!

Jako rodiče se často díváme na šatník našich dětí z praktického hlediska. Změna počasí za oknem pro nás také znamená potřebu osvěžit dětský šatník. O to víc, že ​​se většinou oblečení z minulého roku ukáže jako příliš malé. Jak zpříjemnit letošní nákupy celé rodině? Jarně-letní kampaň MODIVO ukazuje, že zapojení těch nejmladších k nákupům, se ukáže jako trefa do černého!

V nabídce modivo.cz najdete designérské dětské oblečení, díky kterému můžete společně vytvářet jedinečné outfity.

chlapecké oblečení

Bílá košile s kravatou, mikina, legíny oblečené pod šortkami s vytáhnutými vysokými kostkovanými ponožkami a černé outdoorové boty? Dětské kreativita v plné síle!

Nic nebrání tomu, aby se i malé dítě učilo tvořit vlastní šatník. Nemusí nosit pouze trička, džíny a plátěnky. Společně vyberte neobvyklé doplňky: pásky, bižuterii, sluneční brýle a také nesmíte zapomenout na pokrývku hlavy. Když do výběru oblečení zapojíte i své dítě, jistě je poté s nadšením bude nosit. Vyzkoušejte to, zvláště pokud se Váš každodenní výběr oblečení setkává s častými protesty.

Dětství je barevné…

Ne bezdůvodně je otázka týkající se oblíbené barvy nejčastěji zadávaná dětmi. Barvy hrají neuvěřitelně důležitou roli v tom, jak vnímají a poznávají svět. Pokud je zahrnete také do šatníku děti, vytvoříte tím základní krok k tomu, aby se děti naučili vyjadřovat sami sebe.

dívčí šaty

Jana si vybrala zelenou barvu a vytvořila si outfit ve sportovním provedení. Základním prvkem outfitu jsou šaty The Marc Jacobs a plátěnky Vans Old Skool.

oblečení pro děti

Možná se dětem zalíbí energetizující oranžový look, doplněný bílými akcenty?

Pohodlí je prioritou

Nelze popřít, že na čem dětem záleží víc než na stylu, je pohodlí. Není divu, protože jsou každý den aktivní a objevují stále nové zážitky ve svém prostředí. Skáčou, běhají, šílejí. Proto je tak důležité, aby jim i oblečení a obuv poskytovaly pohodlí a volnost pohybu. V tomto případě bude módní oblečení pro děti ve sportovním stylu dokonalé.

modivo cz

Jeden z pohodlných a nejen sezónních prvků (nejen) dětské módy tvoří samozřejmě džínovina: bundy, kalhoty, sukně a šortky z tohoto materiálu se osvědčí v mnoha outfitech. Bez problému džínové kousky oblečení sladíte jak s rockovými motivy, tak i těmi sportovními.

Nejste si jisti jakou velikost vybrat? Pamatujte si, že v modivo.cz můžete objednat oblečení pro celou rodinu s využitím doručení zdarma a máte nárok na bezplatné vrácení zboží po dobu 100 dní. Zkoušení oblečení se může proměnit ve spoustu zábavy – nejen v obchodě, ale i doma!

Podívejte se na výprodej módního dětského oblečení v obchodě MODIVO.

Líbí se vám článek? Sdílejte!
Insta News