NOVÁ SEZÓNA: JARO LÉTO ’24! OBJEVTE TRENDY >>>

Vyhledávání…

Original Marines a Abel&Lula, tedy nové dětské značky na MODIVO. Co byste o nich měli vědět?

1 min.
V tomto článku:

V sortimentu MODIVO si módní kousky oblečení špičkových značek nenajdou jen dospělí, ale také děti. Snažíme se poskytnout široký výběr modelů i pro naše nejmenší zákazníky. Dbáme na to, aby se na seznamu dětských značek, které se připojují k MODIVO, neustále objevovaly nové značky nabízející to nejlepší. Tentokrát jsou to značky Original Marines a Abel & Lula. Co byste měli vědět o těchto dvou značkách?

dívčí šaty

Abel & Lula je značka pro rodiče a děti, kteří se rádi společně připravují na pěkné příležitosti. Kolekce značky mají šik, světlý, jemný, elegantní a kosmopolitní vzhled. Jedná se o dětskou premium značku, která spojuje tradici a modernost, ale také inovaci a řemeslného ducha. Značka, pro kterou je důležitý každý detail oblečení. Přednosti jsou viditelné v atraktivním designu, kvalitě látky a vynikajícím zpracování. Pokud tedy hledáte dětské oblečení na speciální příležitosti, v sortimentu značky Abel & Lula ho určitě najdete.

dětské oblečení

Original Marines začínali s jednoduchým designem bílého trička, které by podle tvůrců značky nemělo chybět ani v dětském šatníku. Postupem času objevili nové styly a dostali se na nové kontinenty. K vytváření nových dětských kolekcí je inspiruje fakt, že kdysi jako děti vyrůstali v produktech Original Marines a nyní toto oblečení vybírají pro své děti, díky čemuž je jejich příběh také příběhem značky. Bílé tričko je ikonickým produktem značky. Od roku 1983 do roku 1992 se prodalo asi 25 miliónů kusů. K oblíbenosti této značky přispělo i podepsání dlouhodobé licenční smlouvy s Warner Bros na používání Looney Tunes. Od té doby je vývoj jejich prodejen velmi dynamický: 505 franšíz a 65 vlastních prodejen v Itálii a 140 v Evropě, Asii a Africe.

Fotografie: tiskové materiály

Trendy a Tipy
Insta News