Letní festivaly začínají ZJISTIT VÍCE

Vyhledávání…

Trendy podzim-zima 2022/2023: přehled pánských kabátů

2 min.

Co se týče pánské módy, sezóna podzim/zima je směsí klasiky a velkých návratů. Mezi podzimními a zimními pánskými kabáty nám designéři představili i jednoduché střihy v odstínech černé a béžové barvy. Nechybějí ani péřové varianty v après ski stylu a kožené kabáty v duchu Y2K. Podívejte se na seznam těch nejmódnějších pánských kabátů přímo z přehlídkových mol!

 

festival

Sportovní volnost v městském stylu nebo klasika se zvířecím potiskem. Přečtěte si, jaké pánské kabáty budou tuto sezónu módní.

Návrat módy z let 2000, je stále jedním z vedoucích trendů ve světě módy. A tak jsme během přehlídek oznamujících trendy na podzim-zimu 2022/2023 na přehlídkových molech mohli obdivovat kožené pánské kabáty inspirované stylem Neo z „Matrixu“. Na podzim ho noste jako svrchní vrstvu: v duchu Y2K se sportovní mikinou s potiskem nebo elegantně, s vlněným svetrem a koženými rukavicemi. Černý kabát s koženým límečkem bude minimalistickým modelem, ale stále v souladu s trendy.

pánský černý kožený kabát

Prada. Photo by Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images

 

Každou sezónu pro nás designéři připravují různé návrhy, mezi kterými se vždy najdou nadčasové prvky s nádechem novinek. Dokonalým příkladem toho je béžový pánský kabát představený mezi trendy podzim-zima 2022/2023 na přehlídkovém mole značky Blumarble. Klasický střih zdobí kožešina se zvířecím potiskem, který dodává tomuto prvku úplně jiný charakter. Podobný efekt dosáhnete výběrem jednoduchého pánského kabátu v odstínu camel a šály s originálním vzorem.

pánský béžový kabát se zvířecím potiskem

 

Blumarble. Photo by SAVIKO/Gamma-Rapho via Getty Images

Nejvýznamnější designéři před rokem propagovali módu après ski, která je inspirována outfity vytvořenými se zaměřením na zimní sporty. Mezi nejžhavější trendy na podzim a zimu 2022-2023 se opět předvedla celá kopa pánských bund a péřových kabátů, které byste si mohli bez problému obléct také na svah. Módní dům Dolce & Gabbana představil svou verzi péřové bundy v outfitu se slunečními brýlemi a značka KWay představila pánský péřový kabát citronové barvy s vlněným svetrem-overalem. Je to městská a trochu futuristická verze lyžařského looku, kterou se nechte inspirovat.

Mohlo by Vás také zajímat: Pánská móda sezóny podzim-zima 2022/2023 – objevte top trendy z přehlídkových mol >>>

pánský béžový péřový kabát

 

KWay.

Photo by Vittorio Zunino Celotto/Getty Images

 

 

Podzimní a zimní kolekce designérů jsou většinou založené na neutrálních barvách, ale vždy bude dostatek výrazných barev. A tak má značka Prada pánský kabát bordó barvy, značka Ami nám představila růžovou verzi v souladu s trendem barbiecore. Na druhé straně, u Davida Catalana jste mohli vidět zelený prošívaný kabát. Jak nosit svrchní kousky oblečení originální barvy? Nechte se inspirovat modely z přehlídkových mol a zkombinujte je s černým total lookem.

pánský zelený prošívaný kabát

David Catalan. Photo by Stefania D’Alessandro/WireImage via Getty Images

Konečně klasika s pánským vlněným kabátem v popředí. Tento nadčasový svrchní kousek oblečení, který milují fanoušci elegantního stylu, se objevil na přehlídkových molech značky Armani nebo Prada. Mění se pouze jeho vzhled. V souladu s trendy na podzim a zimu 2022/2023 nosíme pánský kabát rovného střihu s elegantními botami, ale na hrubé podrážce.

pánský černý kabát

Prada.

Photo by Daniele Venturelli/Daniele Venturelli/Getty Images

Hlavní fotografie: Daniele Venturelli via Getty Images

Trendy a Tipy
Insta News