Vyhledávání…

Trendy z roku 2021, které zůstanou módní také v roce 2022

Rok 2021 se vyznačoval, mimo jiné, fialovou, oranžovou nebo kobaltovou barvou, loafersy na hrubé podrážce, dámskými kostýmky, oblečením s výstřihy, vestami, plisovanými sukněmi a kalhotami se širokými nohavicemi. Jaký z těchto trendů bude módní i v roce 2022? Abyste našly odpověď na tuto otázku, prozkoumali jsme nadcházející trendy z předních módních přehlídek.

Část trendů z roku 2021 bude TOP také v roce 2022, takže pokud je ještě nemáte ve svém šatníku, je vhodný čas to udělat a dohnat resty. Podívejte se níže o jakých trendech tady mluvíme.

  1. Vesty

Vesty od těch oblekových, prošívaných, až po úpletové kralovaly po celý rok 2021 a z toho, co jsme mohli vidět na Copenhagen Fashion Week, který představuje trendy pro sezónu jaro-léto 2021/2022, zůstanou trendy i v roce 2022. Budeme je nosit s kostýmkovými kalhotami střihu cargo a také s minisukněmi.

  1. Naked dress

Nejvíce párty verze šatů z roku 2021, které nosily všechny hvězdy? Rozhodně naked dress. A i na nedávných přehlídkových molech světových značek bylo vidět, že tyto šaty i nadále zůstanou trendy.

  1. Kalhoty typu cargo

Trendsetterky, takové jako Camille Charriere, je začaly nosit již na začátku roku 2021 a nejnovější přehlídky takových značek jako Loewe nám dokazují, že volné cargo kalhoty v army barvách budou trendy také v roce 2022.

  1. Výrazné barvy

Pokud Vás v roce 2021 překvapila popularita takových barev, jako jsou intenzivní zelená, kobaltová nebo fuchsiová, je čas si na ně zvyknout. V roce 2022 budou barvy duhy stále velmi TOP.

  1. Originální trenčkoty

Přesně rok zpátky módní dům Burberry představil patchworkové trenčkoty s koženými a džínovými vložkami. Pokud Vás láká zavést tento trend do svého šatníku, máme dobrou zprávu – je stále v módě. Pokud jste to naopak neudělaly v naději, že se jedná pouze o dočasný trend – je nejvyšší čas to dohnat.

  1. Ultra krátké minisukně

Krátké sukně a šaty už letos v létě byly jedním z nejoblíbenějších trendů a v příští sezóně ztratí ze své délky ještě víc. Budou jednoduché, geometrické a trochu ve stylu space age, jako u značek Dior a Pucci.

Ikona: Photo by Christian Vierig/Getty Images

Líbí se vám článek? Sdílejte!
Insta News