MID SEASON SALE! Slevy do -30%

Vyhledávání…

Frootwear na MODIVO: poznejte ekologické boty, vyrobené z přírodních materiálů!

1 min.

Frootwear je polská, ekologická značka sportovních bot. Produkty značky se vyznačují dokonalým, minimalistickým designem a inovativní metodou výroby. Suroviny, které se používají k jejich výrobě, jsou zbytky ovoce. Boty Frootwear jsou už dostupné na MODIVO!

941

MSS

Každý pár bot Frootwear vzniká z recyklovaných materiálů. Jejich hlavní součástí jsou zbytky ovoce, takových jako jsou jablka, hroznové víno nebo ananasy. Podšívka je naopak vyrobena z recyklované kukuřice. Získává se pomocí nejmodernějších metod. Brand dbá na to, aby uhlíková stopa výroby obuvi byla co nejnižší, což činí značku šetrnou k životnímu prostředí. Všechny sneakersy vznikají ručně ve vlastní továrně v jižním Polsku, která zajišťuje transparentní výrobu.

942

943

Boty Frootwear jsou dostupné v bílé, černé nebo krémové barvě. Univerzální barvy a nadčasový tvar dokážou, že boty tvoří ideální základ pro každý outfit. Minimalistický design se osvědčí v outfitech s jednoduchými džínami a mikinou nebo tričkem. Budou se dokonale hodit také k více odvážným kombinacím, např. s oblekem nebo dlouhými šaty. Boty Frootwear jsou pečlivě navržené, díky tomu produkty této značky poskytují velký komfort a pohodlí během nošení.

Být eko nebylo nikdy módnější! Podívejte se na nabídku od značky Frootwear na MODIVO.

Trendy a Tipy
Insta News