MID SEASON SALE! Slevy do -30%

Vyhledávání…

V nejnovější kampani MODIVO SS20 se cesta stala cílem

1 min.
V tomto článku:

Kampaň MODIVO #ModernWestern je inspirovaná motivem American Dream (neboli amerického snu), který symbolizuje život bez hranic a neomezenou svobodu výběru. Součástí kolekce jaro/léto 2020 jsou nejnovější trendy, které umožní nekonečné experimenty a kreativní zábavu s módou. Bohatství zlata, barev a rafinovaných střihů – to všechno bude součástí dokonalých outfitů na letní setkání v zahradě, noční večírky na pláži nebo na dlouhé cesty a večery strávené v barech. Můžete popustit uzdu své fantazii a vytvořit atmosféru amerického westernu přesně podle svých představ.

MSS

Nejnovější kolekce MODIVO čerpá inspiraci z tajemného horizontu nekonečných amerických silnic. Téma American Dream symbolizuje celou řadu možností cest ke štěstí. Neomezený prostor a šance jít tam, kam srdce zatouží. Kampaň pro jaro/léto 2020 vyzdvihuje individualitu a sílu ženy. Ženy, která nehledá lásku, ale dobrodružství. Je záhadná a neodhaluje světu svůj příběh či záměry. Individualitu odráží její oblečení – dlouhé třpytivé šaty v poušti? Jsou výsledkem spontánních rozhodnutí a překvapivých setkání. Potkává muže, který moderně interpretuje trendy minulé doby. Skrývá se v něm romantika 90. let, ale i nonšalantnost a ležérnost ikonického Jamese Deana. Jediné, na čem záleží je prožívání svého snu podle svých představ.

Fotografie pro kampaň #ModernWestern vznikly ve slunné Kalifornii, kultovním Palm Springs, v údolí Coachella známé festivalem, metropolitním Los Angeles a také z cesty, která se postupně stala cílem. Jedinečná atmosféra místa nádherné světlo zajistily, že se povedlo dokonale zvěčnit duch dávného Divokého západu. Pastelové západy slunce, všechny odstíny pískové, tropické rostliny, uctívání svobody a rebelský přístup k životu – to vše se povedlo zachovat na fotografiích.

Ze širokého portfolia oděvů značek představených v kampani vzniklé v různých kalifornských lokacích můžeme zmínit tyto: Pinko, Versace Jeans Couture, Michael Kors, Liu Jo, Twinset, Elisabetta Franchi a Calvin Klein. V kolekci jaro/léto 2020 MODIVO je v nabídce více než 30000 nových produktů pouze v kategorii „oblečení“ a podobný počet produktů je součástí kombinovaných kategorií „obuv“ a „doplňky“. Jedná se o jednu z největších nabídek prémiové módy na trhu.

Modelka: Hannah Cassidyová / Model: James Wyrick / Vlasy: Shlomi Hillel Make-up: Aga Jakubowski / Stylista: Mateusz Kołtunowicz / Produkce: ILMATIC / Fotografka: Gosia Turczyńska

 

 

Trendy a Tipy
Insta News